Üye Girişi

Hesap Oluştur

Bu formda dolduracağınız bilgiler, ‘Gönder’ düğmesine bastığınızda otomatik olarak kaydedilmez. Düğmeye bastığınızda yeni bir pencere açılır ve onayınız istenir. Ancak, siz bu son onayı verdikten sonra hesabınız oluşturulur.

Somatik Deneyimleme Türkiye

Etkinliğe kayıt olmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.
Sol alttaki Üye Girişi düğmesine basarak giriş yapabilirsiniz.
Eğer henüz hesabınız yoksa lütfen sağ alttaki Hesap Oluştur düğmesine basarak hesap oluşturun.

Hesabım

Bilgilerim

Şifre Değiştir


Başvurduğum Etkinlikler

Katıldığım Etkinlikler

Fatura ve Ödeme Bilgilerim

Seans ve Süpervizyon Takibi Yapabileceğim Etkinlikler

Eğitim Sertifikaları

Somatik Deneyimleme Türkiye

Eğitim Dokümanları

Somatik Deneyimleme Türkiye

Eğitim Videoları

Somatik Deneyimleme Türkiye

Somatik Deneyimleme Türkiye

Seans ve Süpervizyon Takibi

  • (Soldaki alandan seans ya da süpervizyon aldığınız tarihi, sağdaki alandan ise oturum süresini seçin.)
    (Soldaki alandan oturum tipini seçin. Grup süpervizyonu aldıysanız sağdaki alandan kaç kişi olduğunu seçin.)
  • Toplam Süpervizyon Krediniz: 0
    Toplam Seans Krediniz: 0
  • Somatik Deneyimleme® Türkiye

    Somatik Deneyimleme®, Somatic Experiencing International (SEI) tarafından onaylı, Türkiye’de Somatik Deneyimleme Eğitimleri vermek için tek yetkili kurumdur.

Somatik Deneyimleme® Türkiye, Türkiye’deki Somatik Deneyimleme® Uygulayıcı (SEP) Programı ve SE ile ilgili programları düzenlemekte onaylı ve sorumlu tek kurumdur. Somatik Deneyimleme® Türkiye bu yetki ve sorumluluğu ABD’de kurulu Somatic Experiencing® International (SEI)’dan almıştır. 

Somatik Deneyimleme® Türkiye Avrupa’da bütün koordinatör, eğitmen ve uygulayıcıların üye olduğu dernekleri çatısı altında toplayan Avrupa Somatik Deneyimleme Birliği (EASE - European Association for Somatic Experiencing) üyesidir. EASE’nin program ve asistanlık prensiplerini uygular. EASE onaylı sertifika vermekle yetkilidir ve bu sertifika Amerika’da da geçerlidir. Program modülleri için verdiği tamamlama belgesi tüm dünyadaki Somatik Deneyimleme® uygulamalarında geçerlidir.

Didem Çaylak van Zuijlen, 2014 yılından beri Türkiye’deki Somatik Deneyimleme® Uygulayıcı (SEP) Programı Koordinatörü’dür. EASE Etik Komitesi ve Organizasyon Komitesi üyesidir.  2007 yılından beri Somatik Deneyimleme Uygulayıcısı ("’Somatic Experiencing Practitioner’- SEP)’dır. Çaylak van Zuijlen, ABD’deki Somatic Experiencing International (SEI) ve Avrupa’daki European Association of Somatic Experiencing (EASE) kurumları tarafından onaylı Somatik Deneyimleme Programları’nın her seviyesinde asistanlık yapma, süpervizyon ve bireysel seans verme yetkinliğine sahiptir. Aynı zamanda ‘Somatik Deneyimleme (SE) Giriş Semineri’ eğitmenidir.

Somatik Deneyimleme yaklaşımının “İntegral Somatik Yaklaşım - ISP”, “Somatik Psikoterapi ve Hareket - SOMA”  “Bağ Kurma ve İlişki Dinamikleri - DARE”, “Karakter Yapıları ve Çözümlemeleri - NARM”, “Kişilik Bozuklukları”, “Utanç ve Suçluluk Duygusu”, “Fiziksel ve Cinsel Taciz”, “ Travma ve Ruhsallık”, konularındaki ileri seviye programları da tamamlamıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Klinik Psikoloji Programı Yetişkin alt dalında yüksek lisansını tamamlamıştır.