Üye Girişi

Hesap Oluştur

Bu formda dolduracağınız bilgiler, ‘Gönder’ düğmesine bastığınızda otomatik olarak kaydedilmez. Düğmeye bastığınızda yeni bir pencere açılır ve onayınız istenir. Ancak, siz bu son onayı verdikten sonra hesabınız oluşturulur.

Dr. Peter Levine ile Canlı Webinar

Etkinliğe kayıt olmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.
Sol alttaki Üye Girişi düğmesine basarak giriş yapabilirsiniz.
Eğer henüz hesabınız yoksa lütfen sağ alttaki Hesap Oluştur düğmesine basarak hesap oluşturun.

Hesabım

Bilgilerim

Sertifika ve Katılım Belgelerim

Şifre Değiştir


Başvurduğum Etkinlikler

Katıldığım Etkinlikler

Fatura ve Ödeme Bilgilerim

Seans ve Süpervizyon Takibi Yapabileceğim Etkinlikler

Tüm Seminer ve Eğitimlerimiz

Eğitim Sertifikaları

Dr. Peter Levine ile Canlı Webinar

Eğitim Dokümanları

Dr. Peter Levine ile Canlı Webinar

Eğitim Videoları

Dr. Peter Levine ile Canlı Webinar

Dr. Peter Levine ile Canlı Webinar

Seans ve Süpervizyon Takibi

 • Toplam Süpervizyon Krediniz: 0
  Toplam Seans Krediniz: 0
 • (Soldaki alandan seans ya da süpervizyon aldığınız tarihi, sağdaki alandan ise oturum süresini seçin.)
  (Soldaki alandan oturum tipini seçin. Grup süpervizyonu aldıysanız sağdaki alandan kaç kişi olduğunu seçin.)
 • Dr. Peter Levine
  ile Canlı Webinar:

  Kaplanı Uyandırmak, Travmayı İyileştirmek
  26 Nisan 2022, 20:30-22:30

Tarih:
26 Nisan 2022
20:30-22:30
(Canlı Webinar)

Eğitmen:
Dr. Peter Levine
Somatik Deneyimleme yaklaşımının kurucusu

Ücret:
300 TL (KDV dahil)


Dr. Peter Levine ile Canlı Webinar:
"Kaplanı Uyandırmak, Travmayı İyileştirmek"

Somatik Deneyimleme’nin ortaya çıkış sürecini bu yaklaşımın kurucusundan dinlemeye hazır mısınız?  

Somatik Deneyimleme yaklaşımının kurucusu ve Kaplanı Uyandırmak, Dile Gelmeyen Bir Sesle, Ağrıdan Kurtulmak, Travma ve Anı, Ey Travma! Bizden Uzak Dur, Bir Çocuğun Gözünden Travma kitaplarının yazarı Dr. Peter Levine, Somatik Deneyimleme Türkiye tarafından düzenlenecek özel bir webinarla bizlerle buluşuyor. 

Bu webinarda, Dr. Peter Levine, Somatik Deneyimleme’ye dair çalışmalarından bize bahsederek SE’nin travmayı, teori ve deneyimsel açıdan nasıl ele aldığını bizlerle paylaşacak. Bu webinarda Peter; SE bakış açısından travma ile sinir sistemi regülasyonu ve bedensel duyumların farkındalığını kullanarak nasıl çalışabileceklerine dair bizlere ilham verecek.

Çocukluğundan itibaren, doğadan ve doğanın işleyişinden etkilenen ve ilham alan  Levine, doğayı anlama konusundaki tutku ve azminin hayatı boyunca kendisine rehberlik ettiğini söyler. Yaşamının ilk yılları pek çok insan gibi sıkıntılarla ve zorluklarla geçen Levine’in kendi gelişim sürecine dair gözlemleri, travmanın oluşumu ve travmadan iyileşme/özgürleşme yollarını keşfetmesine ışık tuttu. Levine’in kendini arayışı, hayata olan hayranlığı ve doğa bilimlerini araştırmaya olan motivasyonu, Somatik Deneyimleme yaklaşımının ilk temellerinin atılmasını sağladı. 

California Üniversitesi - Berkeley’de Tıbbi ve Biyolojik Fizik alanında doktora programına devam ederken gördüğü bir rüya, travma ve insan üzerindeki etkilerini anlaması konusunda ona adeta rehber oldu. 1978’de Polivagal Teori’nin kurucusu Stephen Porges ile tanışan, sinir sisteminin ‘aşağıdan yukarıya’ işlemesi ve pek çok farklı boyutuyla ilgili çalışmalar yapan Levine, hem gördüğü rüyadan aldığı ilham hem de Porges ile olan çalışmaları sonucunda travma çözümlemesinde psiko-biyolojik bir yaklaşım olan Somatik Deneyimleme yaklaşımını geliştirdi. 2020’de Psychotherapy Networker’dan “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” almıştır. Dr. Levine, Psikoloji ve Biyofizik  alanında doktora derecelerine sahiptir. Somatik Deneyimleme Uluslararası Enstitüsü, İnsanı Zenginleştirme Vakfı ve Ergos Somatik Eğitim Enstitüsü’nün Kurucusu ve Başkanıdır. Aynı zamanda, ABD’deki Meadows Bağımlılık ve Travma Tedavi Merkezi’nde bilim kurulu üyesi ve danışmanıdır. 

Alandaki 50 yıldan fazla tecrübesiyle Somatik Deneyimleme yolculuğunu bizlerle paylaşacak olan Dr. Levine’in bu muhteşem webinarında buluşmak üzere. 

Başvuru ve Katılım Bilgileri

Bu webinar, Somatik Deneyimleme yaklaşımına ilgi duyan herkese açıktır. Kayıtlar webinar kontenjanı dolana kadar devam edecektir.  
Kayıt ve ödeme bilgilerine ulaşmak için lütfen bu sayfa üzerinden BAŞVURU yapınız. 

Webinar
 Ücreti: 300 TL (KDV dahil)
Yer: Zoom Platformu
Webinar dili İngilizce olup Türkçe’ye ardıl çeviri yapılacaktır. 
Webinar kayıtları; webinar sonrası 14 gün süre ile katılımcılar ile paylaşılacaktır. Video kaydına, sadece web sitemiz üzerinden kayıtlı webinar katılımcıları erişebileceklerdir.
Bilgi ve iletişim için: seminer@somatikdeneyimleme.com


Dr. Peter Levine Kitapları 

Dr. Peter Levine’in yazmış olduğu kitapların Türkçe çevirilerine de tercih edeceğiniz kitap evlerinden ulaşabilirsiniz. Bu kitapların orijinal versiyonlarına bu link üzerinden ulaşabilirsiniz: https://www.somaticexperiencing.com/se-books