Üye Girişi

Hesap Oluştur

Bu formda dolduracağınız bilgiler, ‘Gönder’ düğmesine bastığınızda otomatik olarak kaydedilmez. Düğmeye bastığınızda yeni bir pencere açılır ve onayınız istenir. Ancak, siz bu son onayı verdikten sonra hesabınız oluşturulur.

Peter Levine Hakkında

Etkinliğe kayıt olmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.
Sol alttaki Üye Girişi düğmesine basarak giriş yapabilirsiniz.
Eğer henüz hesabınız yoksa lütfen sağ alttaki Hesap Oluştur düğmesine basarak hesap oluşturun.

Hesabım

Bilgilerim

Sertifika ve Katılım Belgelerim

Şifre Değiştir


Başvurduğum Etkinlikler

Katıldığım Etkinlikler

Fatura ve Ödeme Bilgilerim

Seans ve Süpervizyon Takibi Yapabileceğim Etkinlikler

Tüm Seminer ve Eğitimlerimiz

Eğitim Sertifikaları

Peter Levine Hakkında

Eğitim Dokümanları

Peter Levine Hakkında

Eğitim Videoları

Peter Levine Hakkında

Peter Levine Hakkında

Seans ve Süpervizyon Takibi

  • (Soldaki alandan seans ya da süpervizyon aldığınız tarihi, sağdaki alandan ise oturum süresini seçin.)
    (Soldaki alandan oturum tipini seçin. Grup süpervizyonu aldıysanız sağdaki alandan kaç kişi olduğunu seçin.)
  • Toplam Süpervizyon Krediniz: 0
    Toplam Seans Krediniz: 0
  • Dr. Peter Levine Kimdir?


Dr. Peter Levine, Somatic Experiencing®’in yaratıcısı ve Somatic Experiencing International (SEI)’ın kurucusudur. Medikal biyofizik ve psikolojide doktora derecesine sahiptir. Stresin fizyolojisini (savaş, kaç ve donma tepkilerini) anlayabilmek için 40 yılı aşkın süredir çalışma ve araştırmalar yürütmektedir. Amerika Beden Psikoterapileri Birliği tarafından ömür boyu başarı ödülüne layık görülmüştür. Dr. Levine, NASA’da stres danışmanı olarak da çalışmıştır. Dünya’daki çeşitli tedavi merkezlerinde, hastanelerinde ve ağrı kliniklerinde eğitimler vermektedir.

Temel Sorusu: "Nasıl oluyor da, hayatları sürekli tehdit altında olan vahşi doğa hayvanları, insanlarda olduğu gibi Travma Sonrası Stres Bozuluğu semptomları geliştirmiyorlar?" Keşfi: Tüm hayvanların (insanlar da dahil olmak üzere), travmanın uzun-süreli ve güçten düşüren etkilerine karşı doğal bir “bağışıklığı” vardır.

2020’de Psychotherapy Networker’dan “Yaşam Boyu Başarı Ödülü” almıştır. Dr. Levine, Psikoloji ve Biyofizik  alanında doktora derecelerine sahiptir. Somatik Deneyimleme Uluslararası Enstitüsü, İnsanı Zenginleştirme Vakfı ve Ergos Somatik Eğitim Enstitüsü’nün Kurucusu ve Başkanıdır. Aynı zamanda, ABD’deki Meadows Bağımlılık ve Travma Tedavi Merkezi’nde bilim kurulu üyesi ve danışmanıdır. 

’Waking the Tiger’ başta olmak üzere ’Healing Trauma’ ve ’Trauma-Proofing Your Kids’ gibi birçok kitap yazmıştır.  Türkçe’ye çevirilen kitapları ’Kaplanı Uyandırmak’, ’Dile Gelmeyen Bir Sesle’, ’Ağrıdan Kurtulmak’, ’Travma ve Anı’ ve çocuklarla ilgili kaleme alınan ’Ey Travma Bizden Uzak Dur’ ile ’Bir Çocuğun Gözünden Travma’dır. Peter Levine hakkında daha fazla bilgiye kendi websitesinden ulaşabilirsiniz.Somatik Deneyimleme

Çocukları Travmadan Korumak