Üye Girişi

Hesap Oluştur

Eğitmenler

Etkinliğe kayıt olmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.
Sol alttaki Üye Girişi düğmesine basarak giriş yapabilirsiniz.
Eğer henüz hesabınız yoksa lütfen sağ alttaki Hesap Oluştur düğmesine basarak hesap oluşturun.

Hesabım

Bilgilerim

Şifre Değiştir


Başvurduğum Etkinlikler

Katıldığım Etkinlikler

Fatura ve Ödeme Bilgilerim

Eğitim Sertifikaları

Eğitmenler

Eğitim Dokümanları

Eğitmenler

Eğitim Videoları

Eğitmenler

Eğitmenlerimiz

Ekibimiz; eğitmen, asistan ekibi ve program koordinasyon biriminden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz, Somatic Experiencing International (SEI) tarafından onaylı oldukça deneyimli eğitimcilerden oluşmaktadır. Program koordinasyonu, Somatik Deneyimleme’nin Türkiye’deki tek onaylı düzenleyicisidir ve üyesi olduğu uluslararası kurumlara bağlıdır. Ekibin bütünü, katılımcıların güvenli, sınırları belirli ve kapsayıcı bir ortamda bu seminerleri en etkin şekilde almalarını sağlamak üzere bir arada çalışır.


Ariel Giarretto

Ariel Giarretto Psikolojik Danışmanlık alanında ileri düzey akademik dereceleri bulunan son derece tecrübeli, bede...

Sonia Gomes, Ph.D.

Sonia Gomes (PhD), Somatik Deneyimleme (SE) kıdemli eğitmenlerindendir ve Klinik Psikoloji alanında Doktora derecesin...

Raja Selvam, Ph.D.

Raja Selvam, PhD, Peter Levine tarafından geliştirilen Somatik Deneyimleme Uygulayıcı programlarında kıdemli bir e...

Ursula Fürstenwald

Ursula Fürstenwald, Danimarka Psikologlar Derneği tarafından onaylı bir psikolog, psikoterapist ve psikotravmat...

Didem Çaylak

Didem Çaylak van Zuijlen, Bilgi Üniversitesi, Klinik Psikoloji Yüksek Lisans mezunudur. 2007 yılından beri SE Uygul...

Program Koordinasyonu

Somatik Deneyimleme Türkiye (SDT), Türkiye’deki Somatik Deneyimleme®  Uygulayıcı Programı (‘SEP’), Somatik Deneyimleme (‘SE’) Giriş Semineri ve SE ile ilgili seminer, atölye ve programları düzenleyen, onaylı ve sorumlu tek kurumdur. SDT bu yetki ve sorumluluğu ABD’de kurulu Somatic Experiencing® International (‘SEI’)’dan almıştır. SDT; Avrupa’daki SE koordinatör, eğitmen ve uygulayıcıların üye olduğu dernekleri çatısı altında toplayan European Association for Somatic Experiencing® (‘EASE’) üyesidir ve EASE’ in eğitim standartlarını ve asistanlık prensiplerini uygular. SDT, Somatik Deneyimleme Uygulayıcı Programı mezunlarına EASE ve SEI onaylı sertifika vermekle yetkilidir. Bu programın modüllerine katılanlarına verdiği modül tamamlama belgesi, tüm dünyadaki Somatik Deneyimleme® uygulayıcı programlarında geçerlidir.

Program koordinasyonu, başvuru ve kabul süreçleri EASE ve SEI’nin belirlediği kurallar çerçevesinde, program koordinatörlüğü, eğitmenler ve kıdemli asistanlar tarafından yürütülmektedir. Türkiye’deki Somatik Deneyimleme® koordinatörü, Didem Çaylak van Zuijlen’dir. Somatik Deneyimleme Türkiye, 2014 yılından beri çalışmalarına devam etmektedir.